![](https://stavrostheodorakis.gr/wp-content/uploads/2017/12/dikaiosynh2-e1543399628765-800x524.jpg)
Σαν δεν ντρεπόμαστε
22 Νοεμβρίου 2018
Γιατί μόνο 10 χρόνια; Γιατί όχι ισόβια; Και εξοστρακισμός, για να μη μολύνει την αγγελική μας κοινωνία. Ακούς εκεί; Να είναι της 5ης Δημοτικού και να εμφανίζεται της 6ης; Που ζει; Σε μια χώρα χωρίς κανόνες; Σαν δεν ντρεπόμαστε – αυτό πάει στους άλλους, όχι στην #καθαρίστρια.
Δείτε την ανάρτηση του Σταύρου Θεοδωράκη στο Twitter:
Γιατί μόνο 10 χρόνια; Γιατί όχι ισόβια; Και εξοστρακισμός, για να μη μολύνει την αγγελική μας κοινωνία. Ακούς εκεί; Να είναι της 5ης Δημοτικού και να εμφανίζεται της 6ης; Που ζει; Σε μια χώρα χωρίς κανόνες; Σαν δεν ντρεπόμαστε – αυτό πάει στους άλλους, όχι στην #καθαρίστρια.
— Stavros Theodorakis (@St_Theodorakis) 22 Νοεμβρίου 2018