Ο Σταύρος Θεοδωράκης μίλησε σε εκδήλωση για το «Δικαίωμα ψήφου στους Έλληνες του εξωτερικού» στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο, στην Αίθουσα Altiero Spinelli. Την εκδήλωση διοργάνωσαν ο ευρωβουλευτής του Ποταμιού, Μίλτος Κύρκος, σε συνεργασία με την Ομάδα “Μεταρρυθμίσεις για Ανάπτυξη για την Ελλάδα” και τον Ευρωπαϊκό Δήμο.
Τη συζήτηση συντόνισε η Ελένη Βαρβιτσιώτη, δημοσιογράφος και ανταποκρίτρια του ΣΚΑΪ και της Καθημερινής στις Βρυξέλλες.
Δείτε φωτογραφικά στιγμιότυπα
Ο Σταύρος Θεοδωράκης με την Ελένη Βαρβιτσιώτη και τη Δόμνα Μιχαηλίδου